Christina Turkey # Türkiye'nin En Kapsamlı Christina Kaynağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz

4 posters
YazarMesaj
_RiRi_
Admin
Admin
_RiRi_

Rep Gücü : 2631
Rep Puanı : 7

Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz Empty
MesajKonu: Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz   Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 9:38 pm

Sevgili misafirlerimiz lütfen sitemize hakkındaki düşüncelerinizi bize buradan bildiriniz.Son güncellemeler için bizi takip etmeyi unutmayın.
-Xtina Turkey Ailesi
Legendx
Co Admin
Co Admin
Legendx

Rep Gücü : 1272
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz   Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 5:46 pm

Çok güzel :) Daha fazla kişi olunca dahada güzel olucak yalnız iki sorun var bence

1- Christina hakkında yeni haberleri fazla paylaşmıyoruz yani biraz geriyiz o anlamda haberleri biliyoruz ama paylaşmıyoruz daha fazla paylaşım lazım

2- Design sürekli değişiyor bu kadar sık değişince alıştığımız düzen bozuluyo gibi :s yani 2 haftada bir filan değiştirin günde 2-3 defa değil :/
christina-max(:
Moderatör
Moderatör
christina-max(:

Rep Gücü : 757

MesajKonu: Geri: Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz   Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 3:35 am

legendx 1. düşüncene çook katılıyorum .S ama dediğin gibi inş çoook kişi olursak daha güzel olcak :D
_RiRi_
Admin
Admin
_RiRi_

MesajKonu: Geri: Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz   Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 7:22 pm

Arkadaşlar sitemize üye çekmek için bana yardımcı olabilirsiniz.
Mesela Facebookta falan paylaşın.Siteye googledan girerseniz popülerlerliğimiz daha fazla artar.

Haberler konusunda konuların çoğunu ben ekliyorum haberlere.Bazen vaktim olmuyor yetişemiyorum.Bu yüzden sizde belli fan sitelerindeki haberleri çevirip buraya koyabilirsiniz.

Tasarım konusuna gelince ben tasarımla ilgilenmiyorum.Diğer adminimiz ilgileniyor.Sanırım oda sabit güzel bir tema bulmaya çalışıyo.En kısa zamanda tema sabitlenicek merak etmeyin :)
нσηєѕту
Admin
Admin
нσηєѕту

Rep Gücü : 190

MesajKonu: Geri: Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz   Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 5:11 am

Umarım Yeni Temayı Beğendiğiniz Christina İçin En iyisini yapma istiyoruz sonuçta Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz 444234
http://christinaturkey.fanforum.biz
_RiRi_
Admin
Admin
_RiRi_

MesajKonu: Geri: Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz   Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 1:30 am

Beğendim şahsen Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz 300607 biraz değişiklikler oldu ama süper Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz 300607

Sitemize Hakkındaki Düşünceleriniz
1 sayfadaki 1 sayfası